CNN partner hotel

Reprezentatívne priestory, vysoký komfort ubytovania, bezplatné parkovanie, exkluzívny servis, veľkokapacitné kongresové a spoločenské sály, špičkové technické vybavenie,  Vinotéka, bohaté gastronomické zážitky, wellnes,  squash, fitness, golf trenažér.

 Milí Hostia, Vitajte v novopostavenom Hoteli Mikado****

 

 

Nitra,  najstaršie mesto na Slovensku, sa nachádza 80 km od Bratislavy. Výnimočná poloha z hľadiska prepojenia ciest, okresov i medzinárodných spojení, predurčuje Nitru na mesto pre úspešný biznis trip.

 

Hotel Mikado je ľahko dostupný, v  centre mesta. Ideálny východiskový bod pre obchodné aktivity.  Obchodné centrum je vzdialené 5 minút chôdze od hotela, do historického centra vám prechádzka nepotrvá viac ako 15 min.

 

Súčasťou hotela je bezplatné, nonstop monitorované parkovanie (70 miest), priamo v areáli hotela. Hotel je plne klimatizovaný. V celom hoteli majú hostia k dispozícií WiFi, príp. bezplatné pripojenie na internet.  

 

  • 45 komfortne zariadených izieb a apartmánov
  • moderné relaxačno – športové centrum a kvalitné služby najvyššej úrovne pre vaše maximálne pohodlie 
  • Kongresové Centrum s najmodernejším technickým vybavením, vhodné na organizáciu konferencií, seminárov, prezentácií a iných obchodných alebo privátnych eventov

 

Vyvíjame maximálne úsilie pre vaše pohodlie a komfort.

 

 
esf
EU projekt
wifi