Pre alergikov

Izby pre alergikov

Dve bezpečné antialergické izby

V Hoteli MIKADO sa snažíme myslieť na pohodlie všetkých našich hostí, a preto vychádzame v ústrety aj špeciálnym požiadavkám na ubytovanie.

Dve z izieb v kategórii Standard sú kompletne antialergické. To znamená, že sú v čo najvyššej miere zbavené bežných alergénov (perie, roztoče, peľ), aby sme u nás umožnili pohodlný pobyt aj osobám s vážnejšími alergiami či astmatikom.

Je tu špeciálny antialergický koberec a minimum povrchov, na ktorých by sa zachytával prach či peľ. V antialergických izbách nie sú textilné poťahové látky a lôžkoviny sú takisto z nealergizujúcich materiálov. Mimoriadnu starostlivosť venujeme upratovaniu a čisteniu bezpečnými postupmi.

Uvedomujeme si, že na pokojný spánok a spokojnosť našich hostí vplýva do veľkej miery kvalita posteľnej bielizne, paplónov a vankúšov. V Hoteli MIKADO dominuje bavlnená damašková bielizeň s vysokými úžitkovými parametrami a trvanlivosťou.

Antialergické paplóny a vankúše v hoteli MIKADO

Pre pohodlie všetkých hostí sme sa rozhodli v našom hoteli použiť vo všetkých izbách antialergické vankúše a paplóny s výplňou polyesterového dutého vlákna HOLOFIL (angl. hollowfibre).

Vankúše sú prešívané, vyplnené holofilovými guľôčkami v štandardných rozmeroch 65 x 90 cm, 50 x 70 alebo ako dekoračné vankúšiky 40 x 60 a 40 x 40 cm. Paplóny sú takisto prešívané v štandardnom rozmere 140 x 200 cm.

Náš hotel je tiež kompletne nefajčiarsky a nepovoľujeme ani pobyt s domácimi miláčikmi, aby sme vo všetkých izbách zabezpečili čo najčistejšie prostredie pre ďalších hostí, ktorí môžu mať alergiu napríklad na mačaciu či psiu srsť.

Požiadavku na špeciálne ubytovanie v antialergickej izbe nezabudnite uviesť pri rezervácii v kolónke pre poznámky.

Ak vám môžeme byť akokoľvek nápomocní - či už potrebujete dodatočnú pomoc s vybavením izby, lieky alebo lekársku pomoc, - obráťte sa s dôverou na pracovníkov našej recepcie. Sú vám k dispozícii 24 hodín denne a pokúsia sa vám pomôcť, ako to len bude možné.