Luxusný apartman MIKADOpriestranné junior suites a standard rooms

Ubytovanie v Hoteli MIKADO

Pohodlie a nadštandardné vybavenie pre všetkých

Hotel Mikado bol navrhnutý tak, aby sme pohodlie a nadštandardné vybavenie mohli ponúknuť všetkým našim hosťom, bez ohľadu na to, či sú ubytovaní v luxusnom apartmáne, v Junior suite alebo v izbe kategórie Standard.

aj izby Standard (spolu 31 izieb) sú veľkoryso riešené s väčším priestorom, než je bežný v mnohých hoteloch, kde sa šetrí každý štvorcový meter. Nehovoriac o veľkosti izbieb vyššej kategórie ako Junior Suite (12 izieb) a Luxusné apartmány (hotel ponúka 2, z toho jeden s vlastnou terasou).

Priestorom sme nešetrili ani pri navrhovaní izieb ani pri riešení kúpeľní, ktoré sú takisto nečakane a príjemne priestranné, každá s vaňou. Ide nám o to, aby ste si pobyt v našom hoteli naozaj užili a aby ste si u nás dobre oddýchli. K tomu neodmysliteľne patrí, aby ste sa pri rannej či večernej toalete nemuseli tiesniť medzi vybavením kúpeľne.

V Hoteli MIKADO si môžete vybrať z 3 typov izieb

Snažíme sa naplniť aj špeciálne požiadavky na ubytovanie

Dve z izieb v kategórii Standard sú kompletne antialergické, teda v čo najvyššej miere zbavené bežných alergénov (perie, roztoče, peľ). Cieľom je umožniť pohodlný pobyt aj alergikom a astmatikom. Požiadavku na špeciálne ubytovanie nezabudnite uviesť pri rezervácii.

Ak vám môžeme byť akokoľvek nápomocní, či už potrebujete dodatočnú pomoc s vybavením izby alebo lekársku pomoc, obráťte sa s dôverou na pracovníkov našej recepcie. Sú vám k dispozícii 24 hodín denne a pokúsia sa vám pomôcť, ako to len bude možné.

Náš hotel je kompletne nefajčiarsky, aby sme zaistili pohodlie všetkým hosťom. Fajčenie je povolené len na špeciálne vyhradených miestach vonku. Vzhľadom na snahu o zabezpečenie čo najmenej alergénneho prostredia v hoteli neumožňujeme ubytovanie s domácimi miláčikmi.

V cene ubytovania na všetkých izbách sú zahrnuté raňajky, vstup do Wellness centra, vysokorýchlostný internet, Wi-Fi a monitorované parkovanie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotelové izby MIKADO Nitra

Ubytovanie v Luxusnom Apartmáne

Luxusné Apartmány

Pre riaditeľa aj pre nevestu: V apartmáne hotela MIKADO vás rozmaznáme luxusným zariadením, rozprávkovou kúpeľňou a pozornosťou...

Ubytovanie v izbe Junior Suite

Junior Suite

Nielen na prespanie: Doprajte si extra priestor na prácu i oddych. Ubytovanie v priestranných izbách Junior Suite Hotela MIKADO je zážitok...

Ubytovanie v izbe Standard

Izba Standard

Náš štandard je niečo viac: Hotel MIKADO vám ponúka na ubytovanie 31 veľkoryso riešených izieb s nečakane priestrannou kúpeľňou...