Luxusný apartman MIKADOpriestranné junior suites a standard rooms

Ubytovanie v Hoteli MIKADO

Pohodlie a nadštandardné vybavenie pre všetkých

Hotel MIKADO bol navrhnutý tak, aby sme pohodlie a nadštandardné vybavenie mohli ponúknuť všetkým našim hosťom, bez ohľadu na to, či sú ubytovaní v luxusnom apartmáne, v Junior suite alebo v izbe kategórie Standard.

aj izby Standard (spolu 31 izieb) sú veľkoryso riešené s väčším priestorom, než je bežný v mnohých hoteloch, kde sa šetrí každý štvorcový meter. Nehovoriac o veľkosti izieb vyššej kategórie ako Junior Suite (12 izieb) a Luxusné apartmány (hotel ponúka 2, z toho jeden s vlastnou terasou).

Priestorom sme nešetrili ani pri navrhovaní izieb ani pri riešení kúpeľní, ktoré sú takisto nečakane a príjemne priestranné, každá s vaňou. Ide nám o to, aby ste si pobyt v našom hoteli naozaj užili a aby ste si u nás dobre oddýchli. K tomu neodmysliteľne patrí, aby ste sa pri rannej či večernej toalete nemuseli tiesniť medzi vybavením kúpeľne.

V Hoteli MIKADO si môžete vybrať z 3 typov izieb

Snažíme sa naplniť aj špeciálne požiadavky na ubytovanie

Dve z izieb v kategórii Standard sú kompletne antialergické, teda v čo najvyššej miere zbavené bežných alergénov (perie, roztoče, peľ). Cieľom je umožniť pohodlný pobyt aj alergikom a astmatikom. Požiadavku na špeciálne ubytovanie nezabudnite uviesť pri rezervácii.

Ak vám môžeme byť akokoľvek nápomocní, či už potrebujete dodatočnú pomoc s vybavením izby alebo lekársku pomoc, obráťte sa s dôverou na pracovníkov našej recepcie. Sú vám k dispozícii 24 hodín denne a pokúsia sa vám pomôcť, ako to len bude možné.

Náš hotel je kompletne nefajčiarsky, aby sme zaistili pohodlie všetkým hosťom. Fajčenie je povolené len na špeciálne vyhradených miestach, vonkajších terasách a vnútornej terase Reštaurácie ROUGE. Vzhľadom na snahu o zabezpečenie čo najmenej alergénneho prostredia v hoteli neumožňujeme ubytovanie s domácimi miláčikmi.

V cene ubytovania na všetkých izbách sú zahrnuté raňajky, vstup do Wellness centra, vysokorýchlostný internet, Wi-Fi a monitorované parkovanie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hotelové izby MIKADO Nitra

Ubytovanie v Luxusnom Apartmáne

Luxusné Apartmány

Pre riaditeľa aj pre nevestu: V apartmáne hotela MIKADO vás rozmaznáme luxusným zariadením, rozprávkovou kúpeľňou a pozornosťou...

Ubytovanie v izbe Junior Suite

Junior Suite

Nielen na prespanie: Doprajte si extra priestor na prácu i oddych. Ubytovanie v priestranných izbách Junior Suite Hotela MIKADO je zážitok...

Ubytovanie v izbe Standard

Izba Standard

Náš štandard je niečo viac: Hotel MIKADO vám ponúka na ubytovanie 31 veľkoryso riešených izieb s nečakane priestrannou kúpeľňou...