Práca v hoteli MIKADO Nitra

Ponuka prestížneho zamestnania v Hoteli MIKADO

Na tejto stránke nájdete aktuálne ponuky zamestnania v našom hoteli

Hotel MIKADO ponúka šikovným a spoľahlivým uchádzačom stabilné zamestnanie. Oceňujeme skúsenosti z hotelového prostredia a gastronómie, ale najmä schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojálnosť. Keďže sme zameraní predovšetkým na biznisovú klientelu a organizáciu eventov, potrpíme si na vysokú kvalitu služieb a bezchybné vystupovanie.

Vieme, že naše nároky sú vysoké, ale v prestížnom a vysoko konkurenčnom prostredí sa potrebujeme neustále zlepšovať. Našim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v dynamickom prostredí, stabilitu, dobré platové ohodnotenie, príjemný kolektív, férový manažment a možnosť profesného rastu. Takisto veľmi príjemné a zdravé pracovné prostredie v modernom hoteli v centre Nitry a zaujímavé benefity.

Aktuálna ponuka zamestnania na pozície pre Hotel MIKADO

Hľadáme skvelého hotelového manažéra

Hľadáme skvelého hotelového manažéra

Hotel MIKADO hľadá na pozíciu Hotelový manažér šikovného, skúseného človeka, ktorý má rád výzvy a samostatnú prácu v prestížnom prostredí.
POZÍCIA OBSADENÁ - Hotelový recepčný / recepčná

POZÍCIA OBSADENÁ - Hotelový recepčný / recepčná

Hotel MIKADO hľadá šikovného pracovníka alebo pracovníčku na hotelovú recepciu. Príjemné vystupovanie a angličtina podmienkou.
Prestížna práca v Business Hoteli MIKADO ****

Prestížna práca v Business Hoteli MIKADO ****

Hotel MIKADO ponúka šikovným uchádzačom stabilné zamestnanie. Oceňujeme schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojálnosť. Máte na to?