Práca v hoteli MIKADO Nitra

Ponuka prestížneho zamestnania v Hoteli MIKADO

Na tejto stránke nájdete aktuálne ponuky zamestnania v našom hoteli

Hotel MIKADO ponúka šikovným a spoľahlivým uchádzačom stabilné zamestnanie. Oceňujeme skúsenosti z hotelového prostredia a gastronómie, ale najmä schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojálnosť. Keďže sme zameraní predovšetkým na biznisovú klientelu a organizáciu eventov, potrpíme si na vysokú kvalitu služieb a bezchybné vystupovanie.

Vieme, že naše nároky sú vysoké, ale v prestížnom a vysoko konkurenčnom prostredí sa potrebujeme neustále zlepšovať. Našim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v dynamickom prostredí, stabilitu, dobré platové ohodnotenie, príjemný kolektív, férový manažment a možnosť profesného rastu. Takisto veľmi príjemné a zdravé pracovné prostredie v modernom hoteli v centre Nitry a zaujímavé benefity.

Aktuálna ponuka zamestnania na pozície pre Hotel MIKADO

Hotelový recepčný / recepčná pre Hotel MIKADO, Nitra

Hotelový recepčný / recepčná pre Hotel MIKADO, Nitra

Tu si môžete pozrieť, aké požiadavky na recepčných a iných pracovníkov v Hoteli MIKADO **** máme. Pokiaľ máte perspektívne záujem o prácu u nás, ozvite sa na kontakt uvedený v texte. Hoci táto pozícia je nateraz obsadená, čoskoro sa môže uvoľniť nejaká príležitosť.
Prestížna práca v Business Hoteli MIKADO ****

Prestížna práca v Business Hoteli MIKADO ****

Hotel MIKADO ponúka šikovným uchádzačom stabilné zamestnanie. Oceňujeme schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojálnosť. Máte na to?