Preco MIKADO

Čo pre nás znamená MIKADO

Odkiaľ pochádza názov Hotela MIKADO?

Ak sa radi zaoberáte hlbším významom slov, potešíme vás vysvetlením toho, prečo sme náš hotel pomenovali MIKADO.

Hoci na Slovensku poznáme toto slovo zrejme viac ako názov populárnej hry s farebnými paličkami, Mikado je dávny majestátny titul japonských cisárov. Skladá sa zo slov "mi" - ctihodnosť a "kado" - brána, takže v preklade znamená niečo ako Brána ctihodnosti alebo Vznešená brána.

My sme sa však inšpirovali práve hrou MIKADO. A s mottom: „BIZNIS HROU“ sme koncipovali priestory hotela s dizajnovým prvkom hracích paličiek v exteriéri aj interiéri budovy hotela. Snažíme sa uspokojiť nášho klienta komplexnosťou našich služieb – všetko pod jednou strechou.

V Hoteli MIKADO si ctíme vaše obchodné i osobné vzťahy

Veľkoryso zariadené priestory vám ponúkajú široké možnosti, stačí si len vybrať tú, ktorá najlepšie naplní vaše predstavy.

Chcete byť hostiteľom do posledného detailu skvele pripravenej konferencie? Potrebujete zorganizovať obchodné rokovanie na neutrálnej pôde a v súkromí, ale s perfektnou podporou? Pohovory s uchádzačmi o prácu niekde "mimo", kde to nenaruší chod vašej firmy?

Alebo hľadáte miesto, kde môžete pohostiť svojich najbližších na vzácne výročie? Túžite mať svadbu v pekných moderných priestoroch, kde dostanete všetko v jednom a pritom ste stále v meste s rýchlou a jednoduchou dopravou?

Všetky naše interiéry sú navrhnuté s cieľom uspokojiť požiadavky nielen biznisových aktivít ale i súkromných stretnutí. Súčasne evokujú prejav úcty k vašim obchodných a osobným vzťahom.

V Hoteli MIKADO však nájdete aj element hravosti ako v hre s farebnými paličkami. Nájdete ho v modernom dizajne, farebných kreslách v odpočinkových zónach alebo farebných svetelných dlaždiciach v Kongresovej reštaurácii.

A rovnako, ako v hre, ktorej podstatou je postupne vyberať paličky bez toho, aby ste pohli druhými, aj naši zamestnanci vedia poskytnúť expertné riešenie v každej situácii.