Spoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADO

Dni Beaujolais 2018 v hoteli MIKADO (15. - 18. 11. 2018)

Dni Beaujolais 2018 v hoteli MIKADO (15. - 18. 11. 2018)

Blíži sa oslava nového ročníka svetoznámych vín Beaujolais: ochutnávka vynikajúcich mladých vín v atraktívnom prostredí v sprievode výborného jedla z našej reštaurácie ROUGE, pravého Beaujolais a iných skvelých vín z vinotéky hotela MIKADO.

Tento rok sa opäť 15. novembra otvárajú všetky pivnice s mladým vínom, ktoré nesie meno francúzskej oblasti Beaujolais. Hotel MIKADO sa každoročne pripája k tomuto tradičnému vinárskemu sviatku vo svojej reštaurácii ROUGE.

Beaujolais po slovensky - slávnosť svetoznámeho vína v reštaurácii Rouge

Tento rok si u nás môžete počas štyroch dní od 15. do 18. novembra 2018 vychutnať nielen pravé Beaujolais ale aj skvelé mladé slovenské vínka. A keďže k jedinečnému vínu patrí aj výborné jedlo, práve v týchto dňoch budete mať možnosť ochutnať dobroty z našej ponuky Beaujolais po slovensky.

K výberu špičkových vín vás čakajú vynikajúce syry z Francúzska aj zo Slovenska a iné špeciality ako rozvoniavajúce francúzske slané koláče quiche, chrumkavo vypečené pagáče, koláčiky od výmyslu chutí...

Urobte si čas pre seba a príďte si so svojimi blízkymi užiť príjemnú jesennú atmosféru s BEAUJOLAIS v hoteli MIKADO.

Pozývame do hotela MIKADO na sviatok Beaujolais 2018