Spoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADOSpoločenské podujatia hotela MIKADO

Príďte ochutnať špeciálnu ponuku BEAUJOLAIS v hoteli MIKADO 21.-24. 11.

Príďte ochutnať špeciálnu ponuku BEAUJOLAIS v hoteli MIKADO 21.-24. 11.

Tradícia oslavy mladých vín – otváranie pivníc s mladým vínom – vznikla vo Francúzsku vo vinárskej oblasti Beaujolais a rozšírila sa postupne po celom svete.

Mladé víno dozrieva vo vinohradoch v preslávenom regióne Beaujolais vo Francúzsku - Hotel MIKADO Nitra

Milovníci vína sa postarali o to, že táto tradícia stále žije a je rovnako veľmi obľúbená aj na Slovensku. Tradične, tohto roku už po ôsmy raz, sa do nej zapája aj Hotel MIKADO a ďalšie miesta cez Nitriansku organizáciu cestovného ruchu.

Ochutnajte, ako sa snúbi mladé Beaujolais s výborným jedlom

BEAUJOLAIS po slovensky 2019 sa začína aj u nás – rovnako, ako na celom svete – v tretí novembrový štvrtok. V Reštaurácii ROUGE sa preto v termíne 21. – 24.11.2019 budú podávať nielen mladé vína z Francúzska ale aj výborné vína zo Slovenska.

Špeciálne k tomuto sviežemu, jemne aromatickému moku rubínovej farby, náš šéfkuchár Štefan Benďák pripravil mimoriadnu ponuku A la carte menu, ktorá sa bude podávať počas Dní Beaujolais.

Víno Beaujolais z našej svetovej vinotéky v hoteli MIKADO Nitra

Rezervujte si svoj stôl na túto akciu hotela MIKADO

Mladé vínko, dobré jedlo, príjemné prostredie a spoločnosť blízkych osôb je záruka príjemne stráveného času. Príďte na dni Beaujolais do hotela MIKADO a určite neoľutujete! Tím reštaurácie ROUGE sa o vás s radosťou a profesionálne postará.

Rezervácie vášho stola v reštaurácii Rouge si môžete urobiť telefonicky na čísle 037 32 10 348 alebo cez kontaktný formulár na recepciu hotela MIKADO - do predmetu správy, prosím, uveďte: Beaujolais 2019 a do tela správy čas a počet osôb, prípadne ďalšie informácie ako alergie na jedlo, prípadne iné obmedzenia vašich hostí.