Práca v hoteli MIKADO Nitra

Ponuka prestížneho zamestnania v Hoteli MIKADO

Na tejto stránke nájdete aktuálne ponuky zamestnania v našom hoteli

Hotel MIKADO ponúka šikovným a spoľahlivým uchádzačom stabilné zamestnanie. Oceňujeme skúsenosti z hotelového prostredia a gastronómie, ale najmä schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojálnosť. Keďže sme zameraní predovšetkým na biznisovú klientelu a organizáciu eventov, potrpíme si na vysokú kvalitu služieb a bezchybné vystupovanie.

Vieme, že naše nároky sú vysoké, ale v prestížnom a vysoko konkurenčnom prostredí sa potrebujeme neustále zlepšovať. Našim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v dynamickom prostredí, stabilitu, dobré platové ohodnotenie, príjemný kolektív, férový manažment a možnosť profesného rastu. Takisto veľmi príjemné a zdravé pracovné prostredie v modernom hoteli v centre Nitry a zaujímavé benefity.

Prestížna práca v Business Hoteli MIKADO ****

Prestížna práca v Business Hoteli MIKADO ****
Hotel MIKADO ponúka šikovným uchádzačom stabilné zamestnanie. Oceňujeme schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojálnosť. Máte na to?

Keďže Hotel MIKADO je zameraný predovšetkým na biznisovú klientelu a organizáciu eventov, potrpíme si na vysokú kvalitu služieb a bezchybné vystupovanie.

Náš hotel máva veľa medzinárodných hostí, preto v pozíciach, ktoré prichádzajú do priameho styku so zákazníkmi vyžadujeme veľmi dobrú znalosť anglického jazyka a uvítame uchádzačov, ktorí ovládajú aj ďalší európsky jazyk.

Vieme, že naše nároky sú vysoké, ale v prestížnom a vysoko konkurenčnom prostredí sa potrebujeme neustále zlepšovať.

Našim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v dynamickom prostredí, stabilitu, dobré platové ohodnotenie, príjemný kolektív, férový manažment a možnosť profesného rastu.

Takisto budete mať veľmi príjemné a zdravé pracovné prostredie v modernom hoteli v centre Nitry a prístup k zaujímavým zamestnaneckým benefitom, napríklad:

 • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
 • vynikajúca strava pre zamestnancov priamo na pracovisku
 • vstup do fitness centra a sauny zadarmo
 • 50% zľava pre rodinných príslušníkov
 • zamestnanecké zľavy na squashový kurt

Ako sa pripraviť na pracovný pohovor v Hoteli MIKADO

 1. Skontrolujte si, či spĺňate požadované podmienky na pozíciu.
  Ak sme ich uviedli, tak na nich trváme. Napr. angličtina pri pozíciách, ktoré komunikujú s klientmi, musí byť naozaj na veľmi dobrej úrovni. Ak požadujeme prax v odbore, vieme prečo.
 2. Zaujímajte sa o náš hotel a o to, čo robíme.
  Prezrite si našu web stránku, vyhľadajte si Hotel MIKADO či Restaurant Rouge na internete. Zistite, čo všetko robíme a ako to robíme. Zamyslite sa nad tým, či a ako by ste to chceli robiť vy.
 3. Pripravte si dopredu všetky potrebné dokumenty.
  Napríklad VŠ diplom, certifikáty, odporúčacie listy. Nie je nič horšie, ako ich zhľadávať v strese ráno pred pohovorom.
 4. Dostavte sa na pohovor včas a v dobrej pohode.
  Vieme, že výberové konania môžu byť náročné. My vás však chceme vidieť vo vašej najlepšej forme a pohode. Od našich zamestnancov chceme, aby mali vždy príjemné a profesionálne vystupovanie, aby boli pekne upravení a aby dokázali pokojne zvládať aj stresové situácie.
 5. Buďte na pohovore sami sebou.
  Znie to možno ako klišé, ale my nechceme, aby ste sa hrali na niečo, čím nie ste. Obe strany sa tak vyhnú zbytočným sklamaniam. Buďte pravdiví a úprimní. Pokiaľ skutočne chcete pracovať v Hoteli MIKADO a hodíte sa na danú pozíciu, máte šancu !