V médiach o nás napísali

Hotel MIKADO v TOP Hotelierstvo 2011

Hotel MIKADO v TOP Hotelierstvo 2011
"Hotel MIKADO nie je len ďalším novootvoreným hotelom s vyšším štandardom. Svojím konceptom a komplexnosťou služieb dokonale využíva potenciál Nitry a priľahlého okolia. Navyše, jeho jedinečnou pridanou hodnotou je francúzska vášeň..."

Hoci oficiálne bol hotel MIKADO slávnostne otvorený 1. apríla 2011, v skúšobnej prevádzke fungoval už od 15. januára 2011. „Nesmieme podceňovať nikoho, každý hotel je našou konkurenciou. Z hľadiska komplexnosti služieb však v Nitre konkurenciu nemáme," cituje magazín TOP Hotelierstvo 2011 vtedajšiu riaditeľku hotela MIKADO Katarínu Bečicovú.

Majiteľka Anna Labošová v článku hovorí o vzniku konceptu Kongresového hotela, ktorý by poskytoval nadštandardné služby najmä hosťom z biznisovej sféry. Prezrádza tiež, ako sa dostala k spolupráci s francúzskym hotelovým expertom Yvesom Rouche, ktorý stál pri zrode mnohých hotelov najmä na africkom kontinente a tiež o túžbe prepojiť organizáciu podujatí s vynikajúcim jedlom v reštaurácii Rouge.

Služby hotela nevyužíva len business klientela, hoci v prvom roku tvorila až 90 percent všetkých hostí. V čase návštevy magazínu Top Hotelierstvo v hoteli bola ubytovaná slovenská ženská basketbalová reprezentácia. „Najviac klientov máme z Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie, dokonca sme hostili ministra zahraničných vecí z Eritrey,“ hovorí v článku K. Bečicová.