V médiach o nás napísali

Sedem statočných šéfkuchárov v Profite 6/2017

Sedem statočných šéfkuchárov v Profite 6/2017
"Thajská hodnotiteľka v rozpakoch odložila príbor: „Žiaľ, musím povedať, že tie vaše ryžové rezance s vlastnou sójovou omáčkou mi chutili viac ako doma.“ Slová chvály hriali Štefana (Benďáka, šéfkuchára reštaurácie Rouge v hoteli Mikado, Nitra) viac než certifikát Thai Select..."

"Ich meno neznie povedome. Tvár nepoznáte z televíznej obrazovky alebo z reklamného plagátu. Ale keď vám od nich prinesú jedlo, ani na sekundu nezapochybujete o ich profesionálnej poctivosti, šikovnosti, zaujatí pre to, čo robia," píše na úvod článku o skvelých šéfkuchároch zo slovenských hotelov a penziónov autorka Soňa Hudecová-Podhorná.

Medzi touto sedmičkou je aj šéfkuchár z reštaurácie Rouge v Hoteli MIKADO, Štefan Benďák. Článok si môžete prečítať v magazíne Profit, online na spravodajskom portáli SME.

Okrem iného sa zveruje so svojím dojatím v momente, keď mu thajská hodnotiteľka špecializovanej kulinárskej súťaže povedala: „Musím povedať, že tie vaše ryžové rezance s vlastnou sójovou omáčkou mi chutili viac ako doma.“