V médiach o nás napísali

Čerešnička na torte - She makes me travel 11/2018

Čerešnička na torte - She makes me travel 11/2018
Úspešní blogéri zo Slovenska z SheMakesMeTravel.com tentoraz v rámci svojich pomalých potuliek zamierili do Nitry, kde prežili "víkend opradený povesťami". Čerešničkou na ich nitrianskej torte vraj bolo ubytovanie v Hoteli MIKADO a pečená kačka v reštaurácii Rouge.

Manželský pár Veronika a Karol v poslednom čase propaguje "slow style" a "slov travel". Podobne ako "slow food", ktoré je v srdci skvelej kuchyne v MIKADO, im ide o spomalenie divokého tempa života a pomalý boj proti urýchľovaniu všetkého vrátane jedla a zážitkov, ktorým je táto doba povestná.

V rámci tohto predsavzatia sa pustili do pomalého spoznávania krás Slovenska (ako doplnok k cestovaniu po nádherných svetových destináciách). Najnovšie zamierili do jesennej Nitry a za víkend si tu stihli úplne pomaly a pohodovo užiť kopu krásnych miest aj miestnych delikates.

Medzi tipmi a radami v ich blogu SheMakesMeTravel.com je teraz aj pekný článok o ubytovaní a kulinárskych zážitkoch z Hotela MIKADO, kde boli ubytovaní. Prečítajte si, čo o nás píšu.

Hoci názov ich populárneho blogu naznačuje, že ona ho núti cestovať a on pri tom veľmi trpí, vyzerá to tak, že do užívania si dobrotiek a mäkkučkej postele v MIKADO Karola nikto nútiť nemusel :)

Návštevu Nitry so všetkými zážitkami obšírne a zaujímavo popísali vo svojom blogu Víkend v Nitre: Spoznajte mesto opradené desiatkami legiend. Super čítanie pre každého, kto chce zažiť z Nitry to najlepšie v pohodovom tempe.

She Makes Me Travel v Nitre a hoteli MIKADO - november 2018