V médiach o nás napísali

Hotelieri v Trend Reštaurácie + Hotely - 5/2019

Hotelieri v Trend Reštaurácie + Hotely - 5/2019
"V pozícii hotelierky som sa vyslovene našla. Na jednej miske váh leží väčšia zodpovednosť – nielen za seba a hotel, ale aj za svoj tím, svojich poriadených," hovorí riaditeľka Hotela MIKADO Nitra pre ekonomický webový portál TREND v sekcii Reštaurácie + Hotely + Víno.

Otvorené vyznanie riaditeľky hotela MIKADO **** Anny Labošovej o tom, aké je to šéfovať jednému z najlepších hotelov v regióne nájdete pod titulkom "Eufórii podobné pocity vo mne nevyvolávajú príjmy hotela".

Keď nie príjmy, tak čo teda?

Zodpovednosť tejto práce je "vyvážená pocitom potešenia a radosti, keď sú klienti spokojní a šťastní. Keď ich môžem prekvapiť nejakými zmenami, novinkami, drobnosťami."

Tie drobnosti sú napríklad:

  • ak sa v našom Biznis centre, ktoré kedysi slúžilo ako vysunutá kancelária hostí, môžu stretávať malé skupinky,
  • ak si aj fajčiari nájdu v našom nefajčiarskom hoteli príjemný priestor na zastrešenej terase,
  • ak si už v lobby hotela nesadajú na pôvodné sedačky ale do kresielok okolo stolíkov v barovej časti, aby si mohli vypiť kávičku a dať niečo malé pod zub,
  • ak si dámy nájdu vo Wellness a relax centre priestor na kruhový tréning a k tomu dvanásť nových strojov na cvičenie,
  • ak internet ide vďaka finančne i technicky náročnej optike rýchlejšie a bez poruchy,
  • ak už hosť pri vstupe do hotela vie, že nastal čas fašiangov, Veľkej noci, Vianoc, sviatku matiek či Dňa detí - sviatky, ku ktorým máme pripravené špeciálne ponuky - nájdete ich na webe v sekcii Aktuálne akcie

"Najväčšou odmenou je osobné poďakovanie či ďakovný list - od firmy, od jednotlivca, od klienta, od stáleho i náhodného hosťa...," pokračuje v článku pre Trend A. Labošová. Mimochodom, dostávame ich v hoteli MIKADO desiatky a s radosťou ich publikujeme na stránke Referencie.

Ale bez dobrých ľudí - kvalitných zamestnancov by to nešlo

"Som rada, že môj tím to cíti rovnako a že som spravidla mala pri výbere ľudí šťastnú ruku. Nedá sa to totiž spoznať na prvý pohľad. Veľa ľudí dokáže zahrať človeka, zanieteného pre prácu. Ale pravdu odhalí až čas." Aktuálne ponuky zamestnania v Hoteli MIKADO NItra zverejnňujeme na stránke Ponuka zamestnania v sekcii Kontaktov.

Momentálne hľadáme skvelého človeka na pozíciu hotelového manažéra pre Hotel MIKADO Nitra. "Získať nového zamestnanca je často nad ľudské sily. Mladí chcú vyskúšať cudzinu, ostatných odrádza práca aj v čase, keď iné profesie majú voľno."

Celý článok, ktorý vznikol z rozhovoru s riaditeľkou hotela MIKADO v Nitre Annou Labošovou si môžete prečítať na etrend.sk v sekcii Trend Reštaurácie.